Strefa biznesu

Z myślą o stworzeniu przyjaznej, w pełni komfortowej przestrzeni do organizacji szkoleń, konferencji, wykładów, powstało specjalne piętro biznesowe.

Mieści się tu aż 5 sal bankietowo-konferencyjnych, które łącznie są w stanie pomieścić do 300 osób. Sale konferencyjne, którymi dysponujemy są doskonale przystosowane do celów wykładowych, dzięki czemu spotkania w nich są efektywne i niemęczące.

Dobra akustyka, możliwość zaciemnienia i pełną klimatyzacja, sprzyjają aktywnemu uczestniczeniu w organizowanych spotkaniach. Cena wynajmu sal konferencyjnych obejmuje nagłośnienie, ekran i flipchart.

Nasz hotel oferuje sale, których układ mogą w pełni dostosować Państwo charakteru spotkania, audytorium i czasu trwania konferencji. Proponujemy:

 

Ustawienia sal:

 

Schemat sal:

 

Wszystkie sale konferencyjne posiadają pełną klimatyzację i możliwość zaciemnienia. W cenę wynajmu sali wliczone jest: nagłośnienie, ekran, flipchart.

W ramach konferencji nasz hotel proponuje także Państwu skorzystanie z cateringu, gwarantujemy mini bufet, przerwy kawowe, lunche oraz pełne posiłki dla uczestników:

  • Przerwa kawowa od 16 zł
  • Obiad od 59 zł
  • Kolacja od 69 zł